Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

сьома сесія сьомого скликання

Про надання одноразової матеріальної допомоги учаснику АТО Гребінюку Олександру Григоровичу

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Пономаренко Валентині Петрівні  з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул. Шкільна,19

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Адамовій Наталії Василівні  з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул. Миру,16.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянину Чаусу Семену Юхимовичу з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул. Молодіжна,4.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянину Бондаренко Олександру Івановичу з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул. Весела,3.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Залюбовській Валентині Миколаївні з подальшою передачею у власність для ведення  індивідуального садівництва за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул. Шкільна,3.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянину Адамову Петру Анатолійовичу з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул. Миру,16.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянину Гребенюку Григорію Антоновичу з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул. Паркова,21.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянину Шандору Олексію Панасовичу з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул. Пушкіна,51.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Шандор Надії Іванівні з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Пушкіна,50.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянину Мельнику Василю Васильовичу з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Шкільна,16.

завантажити

Про затвердження   проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Білошапкі Валентині Федорівні з подальшою передачею у власність за адресою : с.Арсенівка  Світловодського району Кіровоградської області вул.Зелена,4.

завантажити

Про затвердження   проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Білошапкі Яні Володимирівні з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Весела,5.

завантажити

Про затвердження   проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянину Білошапкі Денису Юрійовичу з подальшою передачею у власність за адресою : с.Арсенівка  Світловодського району Кіровоградської області вул.Підлісна,8.

завантажити

Про затвердження   проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянину Білошапкі  Юрію Василовичу  з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ Світловодського району Кіровоградської області вул.Весела,5.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Постиці Ользі Василівні для будівництва та обслуговуванню житлового будинку   з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Чкалова,47.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Шандор Марії Іванівні з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Молодіжна,3.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянину Котубею Василю Андрійовичу з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Паркова,3.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянину Постиці Віктору Васильовичу для ведення ОСГ з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Чкалова.

завантажити

Про присвоєння поштової адреси об'єктам нерухомого майна . які належать громадянці Устименко Тетяні Миколаївні

завантажити

Про присвоєння поштової адреси об'єктам нерухомого майна , які належать громадянину Логошко Володимиру Миколайовичу.

завантажити

Про присвоєння поштової адреси об'єктам нерухомого майна , які належать громадянці Осиповій Лідії Миколаївні.

завантажити

Про присвоєння поштової адреси об'єктам нерухомого майна , які належать громадянину Постиці Віктору Васильовичу.

завантажити

Про присвоєння поштової адреси об'єктам нерухомого майна , які належать громадянину Котубею Василю Андрійовичу.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Небесній Марії Іллівні з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Чкалова,15.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Мельник Наталії Анатоліївні для ведення ОС Г з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Шкільна,18  та для садівництва  з подальшою передачею у власність за адресою : с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Шкільна,16.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Абрамовій Ларисі Іванівні з подальшою передачею у власність за адресою: с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Шевченка,124.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянці Сергієнко Наталії  Іллівні з подальшою передачею у власність за адресою: с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Чкалова,13.

завантажити

Про надання дозволу на  розроблення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянину Цурупі Віктору Гнатовичу з подальшою передачею у власність за адресою: с.Глинськ  Світловодського району Кіровоградської області вул.Молодіжна,14.

завантажити

Про внесення змін до рішення IІІ сесії Глинської сільської ради VII скликання № 29 від 18.12.2015 року « Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Олійнику Андрію Андрійовичу з подальшою передачею в оренду».

завантажити

Про затвердження   проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  в постійне користування Глинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  Світловодської районної державної адміністрації Кіровоградської області для розміщення та обслуговування будівель за адресою : с.Глинськ Світловодського району Кіровоградської області вул.Шкільна,2.

завантажити